İpek Bilgisayar - İpek Yazılım ve Bilgisayar Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.

2 Comments:

  1. İyi günler hocam, ms downloaderdan viop datasını anlık olarak metatrader 4 e aktarma şansımız var mıdır?

    Sizin verdiğiniz offline data açma taktiği ile kullandığım çok etkili bir indikatör var ve mt4 de bu indikatörden anlık olarak e-mail alarm alabilirsem benim için çok karlı olacağını düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba Yasin Bey, Twitter üzerinden tekrardan rahatsızlık vermeye çekindiğim için buradan yazmak istedim. Umarım mail ulaşır size.
    Sizin paylaşmış olduğunuz viop verilerini mt4 platformunda analiz etmek için yaptığınız paylaşım gerçekten çok harika bir çalışma olmuş. Ben sizin tarif ettiğiniz gibi işlemleri yaparak paylaştığınız XUYVADE verilerini platforma sorunsuz şekilde yükledim ama bu dosyalar hst uzantılı olduğu için investing platformundan cvs olarak indirdiğim günlük data verilerini ilave edemiyorum bunun için dün gece sabaha kadar cvs uzantılı dosyanın hst uzantılı dosyaya çevrilmesi ile çok araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım. Matriks veri terminalim olmadığı için videoda gösterdiğiniz biçimde data verisini indiremiyorum. Matriks veri terminalini alsam ve gösterdiğiniz şekilde data indirsem hst dosyasına indirdiğim datayı nasıl çevirebileceğim konusunda yardımcı olabilme imkanınız olabilir mi?

    YanıtlaSil